YEDİİKLİM KPSS KURSLARI

İzmir merkezli olarak 2003 yılında yayıncılık, 2006 yılında eğitim hayatına başlayan YEDİİKLİM AKADEMİ, yayınlarındaki tutarlılık ve gerçek sınav formatına yakın özgün içerikler sayesinde kısa sürede tercih edilen isimler arasında yer almıştır.

KPSS Öğretmenlik, KPSS Memurluk, KPSS-Müfettişlik Uzmanlık, ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı), YDS (Yabancı Dil Sınavı), DGS (Dikey Geçiş Sınavları), Açık Öğretim (Anadolu Üniversitesi) hazırlık kursları ile; iş hayatı ve akademik kariyer için tam donanımlı, sektörde aranan değerlere sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. İzmir kadromuzdaki akademik ve uzman öğreticiler, tüm Türkiye'de 50 Şubede kullanılan yayınların yazar kadrosu olmanın gururunu taşımaktadır.

Başarıya odaklanmış disiplinli eğitim anlayışı, uzman öğretmen kadrosu ve zengin içerikli dokümanlarıyla Yediiklim Akademi büyümeye devam ediyor. Konak ve Gümrük şubelerimizin yanında Karşıyaka şubemiz de 2015-2016 eğitim döneminde KPSS-A, KPSS-B, KPSS-Öğretmenlik, ÖABT, ALES, DGS ve YDS kurs hizmeti verecektir. Kurslarımızda, hafta içi, hafta sonu, gündüz ve akşam grupları bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için sayfanın alt kısmındaki iletişim formunu doldurabilir ya da sitedeki telefon numaralarımızdan size yakın bir şubemizi arayabilirsiniz.

Eğitime ve yeni nesle artı değer katarak, İzmir'in gururu olmaya devam ediyoruz.

Herkes Hazırlar, Yediiklim Kazandırır!

Muhsin Polat
(KPSS10 Türkiye 1.si)

Abdullah Faruk Kılıç
(KPSS P10 Türkiye 3.'sü)